Jaké kabelky se nosí?

Jaké kabelky se nosí? - Pokud bych chtěla novou kabelku a měla by být praktická a také trendová, tak jakou si mám vybrat? A jsou "cross body" ještě v módě?

Módní stylistka Lucka pro vás vybrala top kabelky, které poslouží nejen v práci, ale svou aktuálností upoutají všude, kam půjdeš. Jsou dokonalým doplňkem každého outfitu a proto, pokud plánuješ nakoupit, viz, co je in a najdi si to ve svých oblíbených obchodech.

Přestože se kabelková móda nemění tak rychle jako oblečení, i tašky podléhají módním vlivům. Například návrat stylu 70.let se zřetelně projevil v podobě semišového materiálu, třásní, béžové a vínové barvy či vakových tvarů. Minimalismus zase přinesl "nude" barvu, která ovládla i doplňky, tašky nevyjímaje. Fenoménem posledních sezón je elegantní verze, tzv. "Messenger" nebo "crossbody" tašky, které měly donedávna jen čistě sportovní charakter.

Co je trendy?

- crossbody - Obag - semišový materiál - třásně - vaky - "Nude" barva nebo tělová [product_categories number="8" parent="0" columns="4" title="Our categories"]  

"Bucket bag"

"Bucket Bag" nemá v češtině ekvivalent, ale dá se popsat jako menší vak. I když se zpočátku zdálo, že půjde o sezónní hit, v kabelkové hitparádě se drží už nejméně rok. Možná i z důvodu, že je velmi praktický. Nosí se přes rameno a i když nebývá velmi rozměrný, vejde se do něj vše potřebné. Na léto svůj šatník oživ modelem ze semiše. A některé modely jsou dokonce vhodné i do práce.

Crossbody, Messenger bag

Crossbody bag nebo Messenger bag je super módní kabelkou. V nedávné minulosti měla čistě praktickou funkci jako pracovní, sportovní nebo školní taška. Móda se však mění a tak se z této nenápadné tašky stala elegantní vychytaných "it" bag. Jak skvělá asistentka určitě oceníš její maximální pohodlnost, a to, že ji nemusíš nosit v ruce.

CLUTCH

Existují ženy, které bez psaníčka neudělají ani krok. Tato kabelka původně určena na večer, je častým společníkem i do práce. Pokud patříš k jejímu věrným fanynkám, dej pozor na to, aby byla dostatečně velká a nemusela si řešit její příliš malý objem nebo že ti z ní něco vypadne. Rozhodně se při výběru nespletete a nekupuj večerní modely (štrasy, flitry, velmi výrazně barvy, satén), které se do práce a ani na běžné nošení nehodí.