Dejte vědět o svém velkém dni D

Týdny a měsíce příprav na svatbu vrcholí krásným obřadem a hostinou, kde je výborné jídlo a svatební dort a samozřejmě nevěsta s ženichem. A také si určitě si říkáte, co by to bylo za svatbu, kdyby na ní nebyli hosté. Tomu se ale vyhnete, pokud svou rodinu, přátele a další svatebčany pozvete díky svatebnímu oznámení. Pozvěte je na jeden z nejkrásnějších dní vašeho života, kdy spojíte své srdce a život s milovanou osobou, stylovým svatebním oznámením.

Svatební oznámení nabízí firma kyoprint.cz. Vybírat lze z dvaceti katalogů, které nabízí více jak tisíc druhů svatebních tiskovin a pozvánek ke svatebnímu stolu. Pozvánky lze vyrobit v různém grafickém provedení a na různé druhy papíru a netradičními tiskařskými metodami. Pozvánky lze tisknout na pergamen nebo jiný speciální papír, a to pomocí metody výseku, slepotisku nebo horké ražby.

Nevěsta s ženichem mají mnoho starostí zařídit svatbu jako takovou. Mohou zapomenout ale na celou řadu maličkostí, které se svatby bezprostředně týkají. Svatební doplňky v podobě jmenovek, cedulek, svatebních stromů lze také zakoupit v kyoprint.cz. Zařiďte si alespoň jednu z mnohých nevyhnutelných částí z domova a beze spěchu a zbytečného stresu. Vyberte jednoduše a rychlé stylové svatební oznámení a vytrubte tak do světa, že se chystá váš nejúžasnější den D.